Udržitelnost

ČAS NA ROSTLINNOU PAUZU

2 minuty​ čtení
|
10-03-2022

NÁŠ NOVÝ VEGANSKÝ KITKAT

Ptali jste se, poslouchali jsme. Minulý rok jsme uvedli na trh náš vůbec první Vegan KitKat. (Nyní dostupný v ČR exkluzivně na Rohlík.cz)

Průzkumy po celém světě ukázaly, že lidé mají zájem prozkoumávat více potravin rostlinného původu, a tak jsme se chtěli přizpůsobit veganské dietě bez kompromisů v chuti. Náš Vegan KitKat má stejnou ikonickou rovnováhu mezi křupavou oplatkou a hladkou čokoládou, vyrobenou z alternativy na bázi rýže. Stejně lahodná chuť. Žádné mléčné ingredience.

Alexander von Maillot, vedoucí cukrárny ve společnosti Nestlé, řekl:

„Jedním z nejčastějších požadavků, které vidíme na sociálních sítích, je veganský KitKat, takže jsme rádi, že můžeme toto přání splnit. Tohle je pro každého, kdo si chce ve svém životě užít rostlinnou odměnu!"

KitKat Vegan byl vyvinut odborníky na čokoládu v našem cukrářském výzkumném a vývojovém centru v Yorku ve Velké Británii, původním domově KitKat. Spojením odborných znalostí Nestlé v oblasti inovací čokolády a nemléčných alternativ složek jsme našli perfektní směs, která naši vizi přivede k životu.

Louise Barrett, vedoucí technologického centra Nestlé Confectionery Product Technology Center v Yorku, říká:

"Naší výzvou bylo vytvořit KitKat vhodný pro vegany pomocí rostlinných alternativ složek. Abychom toho dosáhli, velmi tvrdě jsme pracovali na dosažení správné rovnováhy mezi mléčnou alternativou a kakaem. Výsledkem je veganská čokoláda, na kterou jsme velmi hrdí, a doufám, že si ji všichni fanoušci KitKat zamilují stejně jako my."

Kromě toho, že je naše nová tyčinka certifikovaná vegan, je také vyrobena ze 100% udržitelného kakaa pocházejícího z  Nestlé Cocoa Plan ve spolupráci s Rainforest Alliance.

komunita​

Mohlo by se ti líbit​

carbon footprint
komunita​

DEJME PLANETĚ PAUZU

2 minuty​ čtení
|
29-12-2021
Zjisti více o tom, jak plníme náš závazek stát se uhlíkově neutrální do roku 2025.
Nestle cocoa plan
Udržitelnost

LEPŠÍ KAKAO PRO LEPŠÍ ŽIVOT

2 minuty​ čtení
|
30-12-2021
Zjisti, jak vyvíjíme lepší postupy, které jsou přínosem pro životy všech farmářů, kteří pomáhají vyrábět naše lahodné kakao.
KITKAT_BUNNY_WEBSITE_BANNER
Nové produkty

NASKOČ DO VELIKONOČNÍ PAUZY

1 minuta​ čtení
|
30-12-2021
Udělej si o Velikonocích pauzu s naším lahodným čokoládovým zajíčkem KitKat.